Чому ми?

Чому ми?

Ви запитаєте – чому саме наша садиба "Бабене Літо"? Чим вона відрізняється від інших? Чим вона унікальна?

Наводимо пару аргументів на користь нашої садиби – за словами наших постійних гостей:

 

1 . Це ідеальне місце для сімейного відпочинку. У нас є куточок як для дорослих так і для дітей. Для дорослих це тераса з мангалом, на якому, ми впевнені, вечором захоче щось приготувати навіть лінивий. А для дітей це пісочниця з гойдалками, де вони будуть відчувати себе у своїй стихії. 

А оз.Світязь це окрема розмова. Відмітемо тільки, що берег вкритий дрібним лагідним піском. А саме озеро мілке біля берега. Воно чудово прогрівається. Діти просто не хочуть виходити з води

2 . Первозданна природа. Шацьк є одним з найбільш чистих куточків України, а оз.Світязь входить у 7 природніх чудес УкраїниШа́цький націона́льний приро́дний парк знаходиться далеко від промислових центрів, що забруднюють навколишнє середовище, тому буквально після прибуття сюди, відпочиваючі відчувають, благотворний вплив чистого та легкого повітря, яким дихаєш – на повні груди.

Питна вода з нашої скважини дуже хорошої якості. Її можна без побоювання пити навіть з водопровідного крана без додаткового очищення. Підземні води проходять очищення через волинський крейдовий пласт, який очищує та наділяє воду природною силою, мінералами та мікроелементами.

Легке повітря, чиста вода, умиротворяюча дія живої природи – все це в сукупності створює чудову обстановку для відпочинку та набору сил.

3 . Ми можемо допомогти розважитись коли нудно.

Шацьк вигідно відрізняється тим, що в цьому невеликому містечку є вибір – або спокійно відпочити (якщо це вам дійсно необхідно), або «відірватися на всі сто». Широкий вибір екскурсій та туристичних розваг. А нічні клуби, ресторани та кафе - пропонують програми на будь-який смак.

Відпочинок у нашій садибі, це неймовірні враження, і море позитива! Повірте, нудно тут не буде. 

4 . Гідний сервіс . Велика кількість санаторіїв, готелів та садиб змушує боротися за кожного клієнта. Шлях до процвітання в курортному сервісі лежить через постійне поліпшення сервісу та через бажання догодити гостям.

5 . Зустріч з місцевим поліським калоритом. Крім різноманітних сувенірів у народному стилі відпочиваючі відвозять із Шацька найтепліші, найкращі спогади про зустрічі з народною культурою поліського регіону. Автентична архітектура будівель в поліському стилі, унікальний Ша́цький націона́льний приро́дний парк, та зокрема  оз.Світязь, прогулянка по еко-стежках, та лісах – це далеко не повний перелік місць, де можна тут зустрітися з самобутністю душі полісся.

Крім того, на озері є безліч інших атракцій для бажаючих. Це і погулянка на катамарані, лодці чи яхті, рибалка, виставки-продаж від народних умільців, міжнародний фестиваль на "Хвилях Світязя", смаколики від місцевих жителів, які підносять прямо у руки(домашні пончики та періжки, широкий вибір копченої і сушеної риби), і багато різних екскурсій.

Дорогі читачі, не думайте, що декількома пунктами обмежуються всі переваги відпочинку у нас. Бажаючому всіх їх описати чи не стане часу для цього. Головною ж перевагою садиби"Бабине Літо", є її унікальність, те, що всі перераховані вище переваги тут – в комплексі. Повірте, зовсім небагато в Україні таких місць, де поєднуються первозданна природа і належний сервіс, де якісні послуги можна отримати по доступних цінах, де гості з різних країн (Польща, Азербайджан, Казахстан, Узбекистан, Молдова, Грузія, Білорусь, Німеччина і ін ) відчували б себе як вдома. Привітність і гостинність нашої садиби – це відмінна риса.

Унікальність оз.Світязь є у його чистоті та красі. Тут можна відпочити і набратись сил, просто сидячи на березі озера.

У радянські часи тисячі людей їхали сюди і дякували за відпочинок, за здоров'я, за приємне проведення часу. І потім ці люди поверталися сюди, адже тут їм було добре.

Найкраща реклама – це коли гість сам розповість про перебування і нас. Так що якщо Ви ще не були у нас, то ласкаво просимо! Оцініть самі переваги нашої садиби і розкажіть про них своїм друзям .

Надішліть нам лист...